ŠKOLNÍ ROK 2012/2013

Druhý rok týmu FbC Meziboří byl pro nás velmi podařený. Přihlásili jsme se opět do florbalové ligy škol v Chomutově. Podařilo se nám první místo z loňského roku obhájit a stali jsme se dvojnásobní mistři florbalové ligy škol v Chomutově.

Zde hráli z leva : Míra Drábek,Tobiáš Jurenka,Michal Frank,Štěpán Chaloupek,Michal Martinák,Matěj Novotný,Honza Chládek,Aleš Flenderka,Honza Peška,Evička Gaubeová,Kuba Frank,Jirka Vybíral,Roman Cibuzar.

Dosáhli jsme i na cenu pro individuální hráče.Nejlepším střelcem se stal Honza Peška a nejlepším brankářem Tobiáš Jurenka .

 

 

Dalším projektem bylo spuštění florbalové ligy škol v Litvínově. I zde se nám velmi dařilo a v tomto ročníku jsme nad hlavu zvedli pohár pro nejlepší tým školní ligy v Litvínově.

Zde hráli z leva : Ondra Bílek,Kuba Zeman,Honza Chládek,Aleš Flanderka,Štěpán Chaloupek,Tobiáš Jurenka,Honza Peška,Vojta Nemazal,Honza Vaněk,Roman Cibuzar,Michal Martinák,Matěj Novotný,Jirka Vybíral,Míra Drábek a Honza Rusnák.

V individuální soutěži se stal nejlepším střelcem a nejužitečnějším hráčem Honza Peška a nejlepším golmanem Tobiáš Jurenka.

FbC Meziboří se také poprvé přihlásil do republikové soutěže Orion Cup. Po vítězství v okresním kole přišlo krajské kolo. Zde jsme se umístili na vynikajícím třetím místě a stali se tak třetím nejlepším školním týmem v kraji.

Zde hráli z leva : Michal Martinák, Štěpán Chaloupek,Honza Peška,Kuba Frank,Míra Drábek,Tobiáš Jurenka,Matěj Novotný,Honza Chládek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dresy pro kluky a holky.

 

 


 

V této rubrice nejsou žádné články.