ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

Ve školmím roce 2013/2014 se nepodařilo spustit ligu v Chomutově, ale v Litvínově běžel za naší účasti druhý ročník. Velmi těžké z pohledu týmu, jelikož většina hráčů z loňských let již hrála na II. stupni a formoval se nový tým. Až ve finále se nám podařilo svého rivala z Jiřetína hladce porazit a opět zvednout nad hlavu pohár pro nejlepší školní tým ligy.

Zde hráli z leva: Sam Otruba,Anička Chaloupková,David Záruba,Domča Kokš,Kuba Zeman,Lukáš Kaprhál,Martin Dvořák,Honza Chládek,Michal Čepek,Kuba Frank,Honza Parák. Individuálně byli oceněni jako nejlepší brankář Honza Vokáč a na třetím místě Lukáš Kaprhál,nejužitečnější hráč Honza Chládek.

Ani tým starších kluků nedopadl vůbec špatně i zde je většina těch, kteří začínali jako hráči FbC Meziboří před několika lety a dnes jsou již na II. stupni. Mezi ty nejlepší hráče dokonce i co se týče regionálního výběru patří Honza Peška, na fotce vlevo dole a nejlepším gólmanem ligy se stal v této kategorii Jirka Vybíral. Oba dva dnes hájí zájmy klubu SK Bivoj LItvínov.

Též krásným počinem byl turnaj 8.HDT CUP v Karlových Varech. Zde hrál tým mladších 1-3. třída a starších 4-6. třída. Oba týmy vyhráli zlaté medaile.

Zde hráli z leva :Honza Vokáč,Aleš Flanderka,Kuba Zeman,Sam Otruba,Míra Drábek,Danek Kozikowski,Anička Chaloupková,Ondra Bílek,Michal Čepek,Martin Dvořák,David Záruba,Honza Chládek,Honza Parák

Na tomto turnaji byl vyhlášen nejlepším střelcem hráč č.18 Miroslav Drábek. Ten se s námi zároveň loučí a jeho florbalová kariéra bude pokračovat v týmu Horse Power Praha.