NÁBOR NOVÝCH HRÁČŮ FbC MEZIBOŘÍ

               

     Florbalový oddíl FbC Meziboří  rád do svých řad přijme nové hráče, hráčky. Jako oddíl fungujeme pod správou ZŠ a MŠ Meziboří. Všichni hráči jsou i zároveň školáci na Meziboří. Nebráníme se ale ani dětem z okolních měst. Naš tým FbC Meziboří má díky přístupu školy a města velmi dobré podmínky pro tréninky. Ve sportovní hale jsou florbalové mantinely. Zde se odehrává podstatná část tréninků. Dalším prostorem k trénování je tělocvična školy. Zde trénink probíhá před vyučováním od cca 6:45 do 7:45 .

Pravidelně se hráči účastní florbalové ligy škol v Litvínově a dle možností i v Chomutově. V obou městech se nám prozatím dařilo a vždy na konci sezóny jsme získali zlaté medaile pro první tým ligy. Také se snažíme vyjíždět na vzdálenější turnaje, např. do Karlových Varů. I zde se oddílu velmi dařilo a tým těch nejmenších i starších z I. stupně zde nepoznal přemožitele.

Snažíme se dětem a rodičům vytvořit max. přípustné podmínky, florbalovou výbavu lze v počátku zapůjčit. Od září 2018 opět začneme trénovat, momentálně máme florbalové prázdniny. Rádi tě po prázdninách přivítáme na tréninku. Máme ale omezený počet dětí vzhledem k vytíženosti trenéra a tak kdo se přihlásí dříve, ten bude zapsán. V každé kategorii tak max. 15 dětí. Přivítáme rádi i dalšího trenéra, který je ochoten se dětem věnovat.

                                                                                info : Jaromír Drábek

 

Dresy pro kluky a holky.

 

 


 

V této rubrice nejsou žádné články.